O firmie

 KSIĘGUJEMY JUŻ 13 LAT

Posiadamy licencje Ministra finansów na „Usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych” oraz

Ministra transportu, budownictwa i gospodarki morskiej w zakresie Zarządzania Nieruchomościami.

 

Posiadamy ubezpieczenie OC  dla Biur Rachunkowych

W chwili obecnej obsługujemy:

-spółki z o.o. 

-osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą

-książki przychodów i rozchodów KPiR

-wspólnoty mieszkaniowe

-spółdzielnie mieszkaniowe

-fundacje i stowarzyszenia

 

Przedmiot działalności:

  • Kompleksowa obsługa spółek prawa handlowego, krajowych i zagranicznych
  • Kompleksowa obsługa małych i średnich przedsiębiorstw
  • Prowadzenie pełnej księgowości – księgi handlowe,
  • Książka przychodów i rozchodów oraz ryczałt
  • Finansowo-księgowa obsługa wspólnot mieszkaniowych

Nasza Strategia przedsiębiorstwa:

Naszym głównym celem jest zadowolenie naszych kontrahentów. Chcemy, aby nasi klienci jak najmniej czasu poświęcali sprawom finansowo-księgowym, a jednocześnie byli w 100% zadowoleni z oferowanych przez nas usług. Zaangażowanie przedsiębiorstwa z zewnątrz do obsługi księgowej, płacowej i kadrowej  przynosi przed wszystkim dużą oszczędność finansową, zmniejsza zatrudnienie, a także odciąża przedsiębiorstwo pod względem załatwiania wszelkich formalności związanych z pracownikami. Jednocześnie nie ma już potrzeby posiadania drogiego sprzętu komputerowego i oprogramowania właściwego dla księgowości oraz szeregu innych urządzeń pomocniczych, co znacznie ogranicza koszty u naszych kontrahentów.
Naszym zadaniem jest kompleksowa obsługa naszych klientów. Czyli począwszy od załatwienia wszystkich spraw rejestracyjnych przedsiębiorstwa, przez bieżące księgowanie dokumentów, pomoc w utrzymaniu bieżącej płynności przedsiębiorstwa (pomoc w windykacji należności), do udziału w likwidacji firmy.
Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie spełnić wszystkie oczekiwania naszych kontrahentów, oferujemy rzetelną, profesjonalną i terminową obsługę. Jesteśmy po to, aby nasz klient miał pewność, że buduje, prowadzi swoje przedsiębiorstwo z należytą starannością i dokładnością. Jesteśmy po to, aby budować i rozbudowywać solidne i dochodowe firmy.